YASAL UYARI

“www.bilgeoztoplu.com” sitesinde yer alan tüm bilgiler, tasarım, marka, logo, tablolar, yazılar, yorum ve tavsiyeler ile ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgeler (“İçerik”) ile buradan yapılan tüm linkler, kullanıcıya genel bilgi vermek amacıyla sunulmuştur.

Kullanıcılar içeriği sadece (kaynak belirterek)bilgi edinmek amacıyla kullanabilir. Burada mevcut olan içerik, Bilge Öztoplu’dan yazılı izni alınmaksızın kısmen veya tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, kiralanamaz, ödünç verilemez, çoğaltılamaz, alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, iletilemez, yayınlanamaz, ileride kullanılmak üzere saklanamaz, hiçbir şekilde ticari amaçla kullanılamaz veya kullandırılamaz.

Bilge Öztoplu, bu sitede yayınlanmış bilgiler ya da bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan ve doğacak zarar ve/veya kayıplardan dolayı hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Bu sitede yayınlananlar, hiç bir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda, herhangi bir taahhüt içermemektedir. Sitede yer alan bilgiler ışığında verilecek her türlü kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, bu siteyi ziyaret eden kişiye aittir.
“www.bilgeoztoplu.com” sitesinden üçüncü kişilere ait bağlantı verilen sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak Bilge Öztoplu hiç bir sorumluluk üstlenmez.

Sitede yer alan bilgilerin çeşitli nedenlerle güncellenmemesi, değişiklikte gecikme, sitede olması muhtemel bir yanlışlık veya eksiklikten ya da değişiklikten ötürü Bilge Öztoplu’ya hiç bir nam altında sorumluluk yüklenemez. Ayrıca, bu siteye erişim, kullanım veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirilmesi nedeniyle bilgisayar donanımının da veya diğer varlıklarlarda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya bilgisayar sistemlerine bulaşabilecek kötü niyetli yazılımların sebep olabileceği hasarlardan Bilge Öztoplu sorumlu tutulamaz.

Sitemizi ziyaret eden kullanıcılar bu koşulları kabul etmiş sayılırlar.