Sosyal Projeler

Bilge Öztoplu

Bilge Öztoplu

Yazar, M.E.B. Onaylı Eğitmen
Profesyonel Erickson Koçu
İlişkiler Koçu, Takım Koçu, Yazar Koçluğu
NLP Uygulayıcısı
Transaksiyonel Analiz Uygulayıcısı
Duygusal Zeka Uygulayıcısı
Eğitim Tasarımı Sanatçılığı
Robin Sharma LWT Fasilitatörü
Resim-Baskı Sanatı Uygulayıcısı

Peki Ya Benim Geleceğim?

Peki Ya Benim Geleceğim projesi kapsamında, 7 webinarda yaklaşık 250 katılımcıya sunum yapılarak, 21 öğrenciyle birebir koçluk seansları gerçekleştirildi.

Sevgili Meslektaşım,

Peki Ya Ben Koçluk Ekibi olarak bir sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirmek istedik ve yolumuz Yeter ki İyilik Olsun Derneği ile kesişti. Bu sayede KARBEM’in ihtiyacından ve destek arayışından haberdar olduk. EMCC Ege Bölge Temsilciliğinin de katkılarıyla ilk sosyal sorumluluk projemiz “Peki Ya Benim Geleceğim” projesine Nisan 2021’de çok hızlı ve bir o kadar da planlı bir şekilde başladık.

Nisan – Mayıs ve Haziran 2021’de ekip olarak, toplam 7 webinarda yaklaşık 250 katılımcıya sunum yaptık, 21 öğrenciyle birebir koçluk seansları gerçekleştirdik.

21 Haziran 2021’de pandemi nedeniyle kısıtlı imkanlarla “Katılım Belgeleri” öğrencilerimize ulaştırmaları için KARBEM yetkililerine, “Teşekkür Belgeleri” Yeter ki İyilik Olsun Derneği yetkililerine teslim edildi. Bu sırada KARBEM ve Karabağlar Belediyesi Peki Ya Ben Koçluk Ekibi adına 3 adet fidan bağışı sertifikasını teslim ettiler. Yeter ki İyilik Olsun Derneği de projede emeği geçen koçluk ekibine derneklerinin ürünü olan “Kantoron Yağı” hediye etti. Şimdilik sadece fotoğraflarını gönderebiliyorum. Umuyorum ki en kısa sürede ekip olarak bir araya gelebiliriz ve ben de şu an sadece fotoğraflarını paylaşabildiğim, manevi değeri böylesine yüksek emanetleri sana teslim edebilirim.

24 Haziran 2021 Perşembe Akşamı Saat 20.30’da proje ekibi olarak kapanış toplantısı yapmak istiyoruz, dernek ve kurum yetkilileri sizlere ayrıca teşekkür etmek istiyor. Toplantı davetini de ekte paylaşıyorum.

Hayatlarında ilk kez kişisel gelişim ve farkındalık çalışmaları deneyimlemiş olan öğrencilerimiz bugün büyük bir heyecanla belgelerini almaya başladılar. Kurum yetkilileri belgelerini alan öğrencilerin fotoğraflarını gönderiyor, nasıl da mutlular.

Bu mutlulukta koçluk sanatın, emeğin, desteğin, güzel ve iyi kalbinle katkıların çok büyük.

Varlığın, işbirliğin ve desteğin için çok teşekkür ederim.

Birlikte nice güzel ve iyilik dolu projelere yeniden adım atmak dileğiyle,

En derin sevgilerimle,

Ayşe Nihan Tansuğ, MBA, PCC

Peki Ya Ben │ Türkiye’nin Online Koçluk ve Kişisel Gelişim Platformu

Kurucu

Hayatı Kaçırma Sen, Bir Yolu Var İstersen

Hayatı Kaçırma Sen

Bir Yolu Var İstersen…

12 Mayıs Cumartesi günü Florya’da buluşalım.

Metin Uca, Ayşen Gruda, Huysuz Virjin, Türkan Varol gibi bir çok ünlü isimlerin ve değerli sanatçılarımızın katılacağı, proje temsilciligini Nergiz Kumbasar’ in yaptığı “Hayati Kaçırma Sen, Bir Yolu Var İstersen” sosyal farkındalık projesi kapsamında birlikte yazdığımız kitabımız hazır…

Geliri, Turkiye Kas Hastalıkları Dernegi, KASDER’e bağışlanacak kitabımızın tanıtım ve imza günü 12 Mayıs 2018 de Florya’da yapilacak.

Koordinatorü Sayın Dilan Baransel olan bu güzel projeye destek olmak isteyen güzel gönüllü dostlarımızı, sevgili İstanbul halkını ve, hepinizi bekliyoruz.

Sevgiyle…

Ege Orman Vakfı için Fidan Dikimi

Yaşam Haklarını Destekleme Derneği

Yaşam Haklarını Destekleme Derneği İzmir

Kitap geliri katkısı

DEÜ Hemşirelik Fakültesi

“İlişkiler Okulu” Sosyal Keşif Projesi

“İlişkiler Okulu” Sosyal Keşif Projesi ile 14 köy çocuğunu geleceğin yazarları olmaya motive etmek

Proje sonucu çocuklarla birlikte yazılan  “MUTLULUK BİLGELİĞİ” kitabı ortaya çıktı.

ÇYDD- Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği

ÇYDD- Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği

Gençlerle el ele projesine Koçluk desteği

Manisa Otistik Bireyler ve Engelsiz Aileler Derneği (MOBAD)

Manisa Otistik Bireyler ve Engelsiz Aileler Derneği (MOBAD)

Kitap Geliri katkısı

Hemen İletişime Geçin

Şimdi, harekete geçme zamanı.

    Duyuru,Etkinlik,Yeni Yazı vb. uygulamalardan haberdar olmak üzere E-posta adresime Bilge Öztoplu'dan mail gönderilmesini istiyorum.