İlişkiler Okulu Eğitimleri, Kasım-Aralık 2020 Program

Eğitimin Açıklaması:

İlişkiler Okulu, yatay olan ve hiyerarşi içermeyen ilişkiler üzerinden kendimizi tanıma yolculuğuna aracılık eden bir eğitimdir. Amaç karşımızdakine yüklediğimiz etiketlerin etkisinde kalmadan, beklentilerimizin nedenlerini, iç sorun ve çatışmalarımızı kabul ederek farkındalıkla çözüp, bunları kendimiz, ailemiz ve çevremiz adına bir faydaya dönüştürebilmektir.

Eğitimin Amacı: Dört günlük süreçte katılımcıları kendi içsel yolculuğuna çıkabilme cesareti kazandırmak, değişimi ve dönüşümü yaşamın bir doğası olarak göstermek.

Eğitimin içeriği: Konuları NE, NEDEN ile anlayıp, NASIL sorusuna cevap aramaya motive edecek şekilde tasarlanmıştır. Çeşitli aktiviteler, yazılar, oyunlar, ev ödevleri ile eğitim desteklenmektedir.

Eğitimin katılımcıya faydası: Katılımcılar, iç ve dış çatışmalarını fark edip çözebilmeyi, karşı tarafı suçlamadan anlayabilmeli ve çözebilmek için gerekli uyumu, iletişimi kurmayı öğrenmesidir.

Eğitim Tarihleri: 16-19 KASIM 2020 ve 07-10 ARALIK 2020   

Hoş Geldiniz- İlişkiler Okulu

Comment 1

  1. Ferit UYGUN
    23 Eylül 2020

    Merhaba Bilge hanım,
    ben ıcf acretide eğitimim devam ediyor ilişki koçlugunda uzmanlaşmak istiyorum, eğitim programımınızın içerigi şartları konusunda bilgi alabilirmiyim lütfen.
    sevgiler,

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.