11
Nis.

İmza Günü, Swissôtel Büyük Efes, İzmir

Tarih: 11 Nisan 2015

“İlişkiler Okulu” kitabının yazarı Bilge Öztoplu, Swissôtel Büyük Efes, İzmir’in ev sahipliğinde gerçekleşen imza gününde kitabının geliriyle iki sosyal projeye destek olacağını açıkladı.

Yazar Bilge Öztoplu, iki yıldır üzerinde çalıştığı kitabı, “İlişkiler Okulu” ndan elde edeceği gelir ile (ÇOVAK) Çocuklar, Kadınları ve Ailelerini Koruma Derneği ve (MOBAD ) Manisa Otistik Bireyler ve Engelsiz Aileler Derneği’ne destek olmayı amaçlıyor.

Swissôtel Büyük Efes’in ev sahipliğinde gerçekleşen imza gününde kitabını tanıtan yazar, etkili iletişim, sosyal ve ikili ilişkilerde birbirimizi anlayabilmemizin yolunun kişilerin kendisini tanımadan geçtiğini ve bu anlamda ilişkilerle dönüşebilmemizin yollarının mümkün olduğunun altını çizdi. Sözlerine devam eden Öztoplu, kitabıyla ilişki ihtiyacına ve ilişki sorunlarına analitik bir şekilde katkı sağlamaya çalışırken; maddi olarak da sosyal projelere destek olmayı amaçladığını belirtti.

“Bireysel olarak ne yapabilirim?” sorusundan yola çıkarak, yeni tamamladığı kitabının gelirinin bir bölümünü ÇOVAK ve MOBAD derneklerine bağışlayacağını açıklayan yazar, “bireysel olarak hepimizin toplum için faydalı şeyler yapması gerektiğine inandığım için bireysel desteğimi kitabımın geliri ile yapmaktan mutluluk duyuyorum” dedi.

Swissôtel Büyük Efes’in sponsor olarak destek verdiği imza günü etkinliği, ÇOVAK ve MOBAD derneklerinin tanıtımı, ödül töreni ve yazarın 3 Mart 2015 tarihinde ilkim Ozan Yayınları’ndan çıkan “İlişkiler Okulu” kitabının tanıtımı ve yazarın kitapları imzalamasıyla sona erdi.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.