Perakende.org-İzmir Park Bilge Öztoplu’yu Ağırladı

Haber Kaynağı: Perakende.org

Tarih: 24 Kasım 2017

 

İzmir Park Kadın Kulübü, Kasım ayı seminerleri kapsamında bu hafta Eğitmen, Yazar ve Profesyonel Koç Bilge Öztoplu’yu ağırladı

“İlişkiler Okulu” ve “Mutluluk Bilgeliği” kitaplarının yazarı Bilge Öztoplu bu hafta sıcak ve neşeli sohbeti ile İzmir Park Alışveriş Merkezi’nin konuğu oldu. Yaşadığımız ilişkilerde karşı tarafa yaptığımız eleştirilerin aslında kendimizden tanıdık geldiğini belirten Öztoplu, benliğimizle yapacağımız samimi yüzleşmelerin olumsuz ilerleyen ilişkileri kurtarmakta ne denli önemli olduğunu anlattı. Beklentiler üzerine kurulu ilişkilerin yıpratıcı yanlarından da bahseden yazar, söyleşisinde “Geçmişi hatırlayın, şimdiyi kurtarın, geleceği kurgulayın” mesajı verdi.

Kitaplarını imzaladı

İzmir’in Dikili ilçesinde okuyan 14 ortaokul öğrencisi ile birlikte yazdığı “Mutluluk Bilgeliği” adlı son kitabından da kısa anekdotlar paylaşan Öztoplu, edebiyat dünyasına 14 yeni yazar kazandırmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Seminere katılan İzmir Park ziyaretçilerinin sorularını da yanıtlayan Bilge Öztoplu, seminer sonunda kitaplarını imzaladı ve okuyucuları ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.